Om oss

VÅRE ANSATTE

Stig Blindheim: Daglig leder
Tlf: 40 40 28 22 – epost: stig@valenmarina.no

Odd-Steffen Garvik: Salgsansvarlig marina og akvakultur
Maskiningeniør, fagområde rørkonstruksjon, prosessteknologi og materialteknologi.
Tlf: 948 300 10 - epost: odd-steffen@valenmarina.no

Magne Valen: Prosjektleder
Tlf: 95 77 99 80 – epost: magne@valenmarina.no

Kim Helle Kallestad: Prosjektleder, dykkeleder, dykker Kl. B
Tlf: 944 22 780 – epost: kim@valenmarina.no

Malvin Solberg: Prosjektleder
Tlf: 950 49 041 –epost: malvin@valenmarina.no

Kjetil Sivertsen: Driftsansvarlig MAX, dykker Kl. B
Tlf: 957 28 014 – epost: kjetil@valenmarina.no

Eirik Eliassen: Driftsansvarlig dykkerbåt POMPEL, dykker Kl. B
Tlf: 412 18 668 – epost: eirik@valenmarina.no

Martin Johannesen: Dykker Kl. B, murer med fagbrev
Tlf: 902 73 611 – epost: martin@valenmarina.no

Svein Atle Hansen: Verkstedsansvalig avd. Knarrevik
Epost verksted@valenmarina.no

Steffen Johnsen Urne: Dykker Kl. B, rørlegger med fagbrev

Christian Solheim: Dykker Kl. B, betongarbeider med fagbrev


Jamil Barakat: Dykker Kl. B, tømrer med fagbrev

Trond Berntsen: Dykker Kl. B

Kjetil Gabrielsen: Dykker Kl. B

Ottar Hammersland: Sveiser avd. Knarrevik

Lene Sofie Refsdal: Sveiser avd. Knarrevik

Designed by HORN Digital Media